Chess Eagles

CHESS EAGLES VULCAN
Edycja wiosenna

Link do transmisji z szachownic : LINK

Link do wyników : 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Witamy na stronie turniejowej. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje odnośnie naszych rozgrywek, które odbędą się w : 

piątek 19.04 – turniej szachów błyskawicznych, tzw. blitz 

oraz 

sobotę/niedzielę 20-21.04 – turniej szachów klasycznych, podzielony na 3 grupy, w którym będzie możliwość zdobycia V, IV, III i II kategorii oraz norm na I oraz K.

Miejsce turnieju

W ramach współpracy zawody odbędą się w sali konferencyjnej 3-gwiazdkowego hotelu Vulcan Szczecin. Położony jest przy ulicy F.K. Druckiego-Lubeckiego 6a niedaleko Stoczni szczecińskiej.

Hotel Vulcan to trzygwiazdkowy, kameralny hotel zbudowany na dwupoziomowym bunkrze, który służył jako schron przeciwatomowy. Jest to historyczne miejsce Szczecina z widokiem na Stocznię Szczecińską. Naszym Gościom oferujemy 105 przestronnych pokoi i 5 eleganckich apartamentów. Posiadamy sale konferencyjne oraz Restaurację hotelową. Wszystkie sale są klimatyzowane oraz są wyposażone w rzutnik, ekran, flipchart, dostęp do sieci internetowej Wi-Fi. Dysponujemy dużym parkingiem na ponad 200 samochodów a dodatkowo posiadamy największą salę bankietową w Szczecinie, na której odbędzie się wyczekiwane wydarzenie! Sala pomieści do 400 Gości, co niewątpliwie wyróżnia Nas spośród innych szczecińskich hoteli. Mieścimy się w odległości 4 km od Dworca PKP, PKS a czas dojazdu to 10-40 min w zależności od użytego środka transportu.

57c7ecdadfc602-1200x_

Co oferujemy?

Rozgrywkę na mistrzowskim poziomie

Turniej zgłoszony do FIDE, nadzorowany przez sędziego 
FA Arkadiusza Korbala oraz kadrę pomocniczą

Darmowe napoje

Darmowa kawa, herbata, woda, soki dla uczestników oraz opiekunów

Upominki dla każdego zawodnika

Nikt nie zostanie z pustymi rękami, na każdego uczestnika czeka upominek

Lekcję od sędziego dla nowych graczy

Dla nowych graczy, lub tych którzy przechodzą z szachów online na fizyczne przyszykowaliśmy zajęcia tłumaczące reguły gry w szachy na żywo

W jaki sposób można zapisać się na turniej ChessEagles Vulcan?

W tym celu zapraszamy do kolejno : zapoznania się z komunikatem turniejowym, wyborem czy zamierzasz uczestniczyć w turnieju blitza, szachów rozgrywanym tempem klasycznym, czy w obu, zapisanie się w naszym turnieju na chessmanager oraz wysłanie darowizny na konto turniejowe w sposób podany w komunikacie turnieju. W przypadku pytań organizacyjnych prosimy o kontakt z organizatorem na numer/email/facebook podany poniżej. W przypadku pytań dotyczących zasad gry, zapisów do turnieju prosimy o kontakt na email sędziego arek@szachy.szczecin.pl

logo bankietowaa

Piątek 19.04

 turniej blitz

Sobota 20.04

 szachy klasyczne, dzień 1

Niedziela 21.04 

szachy klasyczne, dzień 2

NUMER KONTAKTOWY

726 777 357​​

FACEBOOK
Chess Eagles

EMAIL

organizator : kontakt.chesseagles@gmail.com
sędzia : arek@szachy.szczecin.pl